0031-(0)36-5406030
info@uniglobethltravel.nl
 Wie zijn wij 

Contact

UNIGLOBE THL Travel
Operetteweg 9
1323 VJ Almere Netherlands

Telefoon : 0031-(0)36-5406030
E-mail: info@uniglobethltravel.nl
KvK nr.: 32116132 Gooi- en Eemland

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 08.30 t/m 17.30 uur. Buiten kantoortijden kunt u terecht bij onze 24/7 Rescueline

Meer info?
Meer info is ook mogelijk via ons contactformulier. Of u kunt zich aanmelden voor onze nieuwsbrief


Grotere kaart weergeven

Complimenten of klachten
Uw reactie over onze dienstverlening is zeer welkom. Natuurlijk worden wij vrolijk van enthousiaste reacties en complimenten, maar het kan ook zijn dat u ondanks alles een klacht heeft. Ook die horen wij graag, zodat we onze kwaliteit en service kunnen blijven verbeteren. Compliment en/of klacht

 


Het team van UNIGLOBE THL Travel

Tessa Schulte

Tessa Schulte

Managing Director
E-mail t.schulte@uniglobethltravel.nl
Phone 036-5406030
Mobile 06-28972764
Lourens Stamhuis

Lourens Stamhuis

Managing Director
E-mail l.stamhuis@uniglobethltravel.nl
Mobile 06-46166198
Phone 036-5406030
Sandy Beentjes

Sandy Beentjes

MICE Project Manager
E-mail s.beentjes@thltravel.nl
088-5528080
Karen van den Berg

Karen van den Berg

Unit Manager MICE
E-mail k.vandenberg@thltravel.nl
088-5528080
Hannah Bijleveld

Hannah Bijleveld

Account Support Online Services and Technology
Karin Blok

Karin Blok

Unit Manager Business Travel
E-mail k.blok@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Susan den Boer

Susan den Boer

MICE Project Manager
E-mail s.denboer@thltravel.nl
088-5528080
Sylvia  Bos

Sylvia Bos

Finance
E-mail s.bos@uniglobethltravel.nl
036-5406037
Kim  van den Bronk

Kim van den Bronk

MICE Project Manager
E-mail k.vandenbronk@thltravel.nl
088-5528080
Judith Dommerholt

Judith Dommerholt

Head of Account Management
Linda van Egmond

Linda van Egmond

MICE Project Manager
E-mail l.vanegmond@thltravel.nl
088-5528080
Mirella Groenewoud

Mirella Groenewoud

Business Travel Consultant
Claudia de Groot

Claudia de Groot

Business Travel Consultant
E-mail c.degroot@uniglobethltravel.nl
036-5406030
Jurriaan  Houtenbos

Jurriaan Houtenbos

Business Travel Consultant
Melissa Klous

Melissa Klous

Business Travel Consultant
E-mail m.klous@uniglobethltravel.nl
088-5528000
Marije Koopmans

Marije Koopmans

Business Travel Consultant
Petra Kraaij

Petra Kraaij

Business Travel Consultant
E-mail p.kraaij@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Nadine Kraakman

Nadine Kraakman

Business Travel Consultant
Lieke van de Kreeke

Lieke van de Kreeke

Business Travel Consultant
Simone Laamers

Simone Laamers

Business Travel Consultant
E-mail s.laamers@uniglobethltravel.nl
088-5528020
Siham Lam'nasra

Siham Lam'nasra

Business Travel Consultant
Eline de Leur

Eline de Leur

Account Manager
E-mail e.deleur@uniglobethltravel.nl
036-5406034
Dianca Liebe

Dianca Liebe

Business Travel Consultant
E-mail d.liebe@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Charlotte Lucassen

Charlotte Lucassen

Business Travel Consultant
Linda Maaskant

Linda Maaskant

Business Travel Consultant
Luuk Oosterveld

Luuk Oosterveld

Business Travel Consultant
Jacqueline van Overeem

Jacqueline van Overeem

Unit Manager Business Travel
Marijke Persoon

Marijke Persoon

Business Travel Consultant
E-mail m.persoon@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Aurora Piersma

Aurora Piersma

Business Travel Consultant
E-mail a.piersma@uniglobethltravel.nl
036-5406030
Danielle Postma

Danielle Postma

Business Travel Consultant
E-mail d.postma@uniglobethltravel.nl
088-5528000
Katinka van der Put

Katinka van der Put

Unit Manager Finance
Charelle Roerhorst

Charelle Roerhorst

Account Manager
Linda Ruijter

Linda Ruijter

MICE Project Manager
E-mail l.ruijter@thltravel.nl
088-5528080
Agnes Sas

Agnes Sas

Finance
E-mail a.sas@uniglobethltravel.nl
036-5406037
Femke Scheltinga Koopman

Femke Scheltinga Koopman

MICE Strategic Project Manager
Anet Schurink

Anet Schurink

Business Travel Consultant
Lenny Sinnige

Lenny Sinnige

Business Travel Consultant
E-mail l.sinnige@uniglobethltravel.nl
088-5528020
Boukje Snel

Boukje Snel

Business Travel Consultant
E-mail b.snel@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Rosalie Sok

Rosalie Sok

Business Travel Consultant
E-mail r.sok@uniglobethltravel.nl
088-5528040
Patricia Stoop

Patricia Stoop

Business Travel Consultant
E-mail p.stoop@uniglobethltravel.nl
088-5528010
Nicole Storm

Nicole Storm

MICE Project Manager
E-mail n.storm@thltravel.nl
088-5528080
Linda Struik

Linda Struik

Business Travel Consultant
E-mail l.struik@uniglobethltravel.nl
088-5528010
Patricia Thoen

Patricia Thoen

Business Travel Consultant
E-mail p.thoen@uniglobethltravel.nl
035-6996199
Audrey Tuin

Audrey Tuin

Unit Manager Business Travel
E-mail a.tuin@uniglobethltravel.nl
072-52763254

 

UNIGLOBE THL Travel
Operetteweg 9
1323 VJ
Almere
0031 (0)36-540 6030
info@uniglobethltravel.nl
UNIGLOBE THL Travel
Stadionweg 11
1812 AZ
Alkmaar
0031 (0)88-552 8000
service@uniglobethltravel.nl
UNIGLOBE Group, Incentive & Sport Travel
Stadionweg 11
1812 AZ
Alkmaar
0031 (0)88-552 8080
group@thltravel.nl